Kurumsal

Ela Quality Resort Belek

Ela Quality Resort Belek
Kurumsal

Antalya Belek’in muhteşem doğasında, Akdeniz’in büyülü mavisiyle iç içe size özel eşsiz hikayelerle dolu bir tatil cenneti; Ela Quality Resort Belek...

Uluslararası golf turizminin cazibe merkezi Belek’te 15 golf sahası arasında yer alan Ela Resort; denize sıfır konumu, 270 m kumsalı, 1100 m²lik iskelesi, 110.000 m² yeşil alanıyla mavinin ve yeşilin en güzel tonlarını Akdeniz’in muhteşem ikliminde kusursuz bir servis anlayışıyla bir araya getiriyor.

Kurumsal

Hakkımızda

Eşsiz Bir Hikaye

Dünyaca ünlü tasarımcıların özel olarak dekore ettiği yaşam alanları, deniz ve doğa manzaralı villalar, süitler... Ela Resort’ta size ve ailenize lüksü ve konforu yaşatacak her şey en ince detayına kadar düşünüldü.

Muhteşem spor ve eğlence aktiviteleriyle her günü dolu dolu geçireceğiniz Ela Resort’ta, en değerli varlığınız çocuklarınız sadece onlara özel bir dünya Everland Q’da rüyalarındaki tatili yaşıyor.

Denizin, güneşin ve doğanın eşsiz hisleri, yüksek konfor, kusursuz bir lüks ve mükemmel servis anlayışıyla size özel anılarla dolu unutulmaz tatili Ela Resort’te yaşayın.

Değerlerimiz

Denizin, güneşin ve doğanın eşsiz hisleri, yüksek konfor, kusursuz bir lüks ve mükemmel servis anlayışı...

Size özel anılarla unutulmaz tatili Ela Quality Resort Belek’te yaşayın.

Kalite & Çevre

Ela Quality Resort Belek olarak hem geleneksel ve aktif bir çevre koruma çalışması hem de insana önem veren çalışmalarda bulunmaktayız...

Misyon ve Vizyon

Vizyon

Ülkemizin turizm destinasyonu imajını destekleyerek, yükselen değerleri arasında bulunan turizmin gelişmesine katkıda bulunmak ve ELA Quality Resort markası ile yurtdışında ve iç pazarda sınıfının önde gelen tesislerinden biri olmak.

Misyon

Her zaman ön planda tuttuğumuz hizmet anlayışımızla misafirlerimize kendilerini özel hissedecekleri ve unutulmaz anılar biriktirecekleri tatiller yaşatarak benzersiz bir deneyim elde etmelerini sağlamak.

Kurumsal
Ödüller
MUTLULUĞUNUZ BAŞARIMIZ - Coral Starway 2017
Ela Quality Resort Belek, Coral Travel tarafından ‘Starway World Best Hotels’ listesinde ilk 100’de yerini aldı. Bu başarıda katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
Qualıty Management Awards 2017
Ela Quality Resort Belek, Quality Management Awards 2017'de, "Türkiye’nin En İyi Yönetilen Akdeniz Bölgesi Resort Oteli" dalında 1. olarak seçilmiştir. Bu başarıda katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
MUTLULUĞUNUZ BAŞARIMIZ - booking.com 2017
Ela Quality Resort Belek , dünyanın en prestijli seyahat sitesi booking.com'un konuk değerlendirmeleri sonucu "Mükemmellik" ödülüne layık görüldü. Tüm misafirlerimize vermiş oldukları destek için teşekkür ederiz.
MUTLULUĞUNUZ BAŞARIMIZ - TUI TOP QUALITY 2017
Ela Quality Resort Belek sizin oylarınızla bu yılın en iyi otellerinden biri seçilerek Tui Top Quality 2017 ödülüne layık görüldü. Tüm misafirlerimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
MUTLULUĞUNUZ BAŞARIMIZ - RTK 2016
Ela Quality Resort Belek, Almanya’da 3 bin 500’ü aşkın seyahat acentesinin üye olduğu RTK acente birliği üyelerinin oylaması sonucu dünyanın "En İyi 100 Oteli" arasında yer aldı. Tüm katılımcılarımıza bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
MUTLULUĞUNUZ BAŞARIMIZ - HOLIDAY CHECK 2016
Turizm dünyasının en popüler seyahat portallerinden biri olan #HolidayCheck , Ela Quality Resort Belek’i, en çok tavsiye edilen oteller kategorisinde ödüllendirdi. Tüm misafirlerimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
MUTLULUĞUNUZ BAŞARIMIZ - CORAL TRAVEL 2016
Ela Quality Resort Belek Coral Travel tarafından ‘Starway World Best Hotels’ listesinde ilk 100’de yerini aldı. Bu başarıda katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
MUTLULUĞUNUZ BAŞARIMIZ - TUI TOP QUALITY 2016
Ela Quality Resort Belek, siz saygıdeğer misafirlerimizin tercihi ile uluslararası pek çok arenada ödüllendirildi.
MUTLULUĞUNUZ BAŞARIMIZ - TUI HOLLY 2016
Ela Quality Resort Belek sizin oylarınızla bu yılın en iyi otellerinden biri seçilerek Tui Holly 2016 ödülüne layık görüldü. Tüm misafirlerimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
EN İYİ OTEL REKLAM FİLMİ - 2016
Ela Quality Resort Belek, Uluslararası İstanbul Turizm Filmleri Festivali’nde ‘Turizm Reklam Kampanyası’ kategorisinde, ‘En İyi Otel Reklam Filmi’ ödülüne layık görüldü. Ela Quality Resort Belek reklam filmi, Uluslararası Turizm Filmleri Festivali kapsamında 20 ülkede düzenlenecek festivallerde yarışarak, Türkiye’nin turizm potansiyelini dünyaya tanıtacak.