Ela Quality'den Dijital Etkinlik Ajandası

Evde olmanın tadını online etkinliklerle çıkarabilirsiniz.

Evde olmanın tadını online etkinliklerle çıkarabilirsiniz.
Opera North

Opera North’un 2016 yılından bu yana ayakta alkışlanarak seyredilen “Ring Cycle” adlı operasını izlemek için linke tıklayabilirsiniz

Opera/Viyana Devlet Operası

Viyana Devlet Operası her gün online izlenebilecek farklı bir deneyim sunuyor. Falstaff’tan Le Figora’ya kadar birbirinden keyifli dinletilere katılabilirsiniz.

Konser/One World Together At Home

Global Citizen ve Dünya Sağlık Örgütü, Lady Gaga’yla el ele vererek koronavirüs pandemisiyle mücadele eden sağlık çalışanları ihtiyaçlarına katkı sağlamak için sanal bir konser organize ediyor.

British Museum’u Keşfedin

Londra’da binlerce değerli esere ev sahipliği yapan müzeyi harika bir sanal deneyimle keşfedebilirsiniz!

Amerika’nın Ünlü Ulusal Sanat Galerisi

1937 yılında Washington’da açılan ünlü Sanat Galerisinde 2000’den fazla eser bulunuyor. Sanal Tur ile merak ettiğiniz eserleri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Birbirinden Özel Eserleri ile Van Gogh Müzesi

Hollandalı Ressam Vincent Van Gogh, 2000’e yakın eseri ve sanatçı kişiliği ile hayranlık uyandırdı. Kardeşi Theo Van Gogh tüm eserlerini bir araya getirmek için müzenin ilk adımlarını atmış, bir arada sunmuştur. Birbirinden özel Van Gogh eserlerini sanal ortamda ziyaret edebilirsiniz.

Ela’dan Her Moda Uygun Fon Müzikleri

Kahvenizi yudumlarken, yemek yaparken, yoga ve meditasyon saatlerinde size eşlik etmesini istediğiniz müzikleri Spotify’da Ela Mood listemizden keşfedebilirsiniz.

Ve daha fazlasını keşfetmek için bizi Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.