Balayı Otelleri

Balayı Otelleri

Balayı tatili, henüz hayatlarını birleştirmiş olan çiftlerin evli olarak birlikte çıkacakları ilk tatil olduğu için, her şeyiyle kusursuz bir deneyim olmalıdır. Bu deneyimin kusursuz olması için de, balayı oteli tercihi büyük önem taşımaktadır. Peki ideal balayı oteli nasıl olmalıdır? Bu sorunun cevabını, balayı tatiline çıkan çiftlerin otel seçiminde dikkat etmeleri gereken belli başlı noktalara değindiğimiz bu makalemizde bulmanız mümkün.

Eğer siz de gerçek bir balayı otelini diğerlerinden ayıracak kriterleri merak ediyorsanız, okumaya devam edin…

İdeal Balayı Otelinde Olması Gerekenler

Her detayıyla kusursuz bir balayı oteli, bir tatili evli çiftler için özel kılabilmelidir. Bunun için de eksiksiz hizmetin yanı sıra, yeni evli misafirlere sunulacak ayrıcalıklar ön planda olmalıdır. Düşünüldüğü zaman herkesin ideal tatil anlayışı farklı olabilir; kimi mahremiyet ararken kimi eğlence isteyebilir, kimi için huzurlu bir ortamda zaman geçirmek önemliyken kimi için lüks ön planda olabilir.

İdeal balayı oteli, tüm bunları bir araya getirirken, ayrıca evli çiftlere yalnızca onlara özel hizmetler ve sürprizler ile romantik bir tatil deneyimi de sunabilmelidir. Bu ayrıcalıklı hizmetler arasında özel karşılama, romantik bir yemek, özel oda süslemeleri gibi yeni evli çiftleri hak ettikleri şekilde şımartacak detaylar yer alabilir. Amaç, hayatlarında önemli bir dönüm noktası yaşayan taze çiftlere, bir tekrar olmayacak bu balayı tatilinde asla unutamayacakları özel bir deneyim yaşatmak olmalıdır.

Hayalinizdeki Balayı Tatili, Ela Quality Resort Belek’te!

Ela Quality Resort Belek’te, balayı tatiline çıkmış çiftlere her zaman hatırlayacakları ayrıcalıklı bir tatil deneyimi yaşatabilmek için her ayrıntıyı düşündük.

Balayı paketimizde aşık çiftlere sunduğumuz ayrıcalıklardan bazıları;

  • Havaalanı - otel arası gidiş dönüş VIP transfer,
  • Lobide köpüklü şarap ve çiçekle özel karşılama,
  • Özel balayı sunumu (meyve tabağı, köpüklü şarap, pasta ve özel bar),
  • Aşk Kahvaltısı,
  • VIP Spa oda kullanımında özel indirimler,
  • Özel oda süslemesi,
  • Balayı misafirine özel olarak süslenmiş Beach Süit kullanımı (1 gün),
  • Balayı misafirine özel olarak süslenmiş Club Car ile lobiden başlayarak Beach Süit’e kadar özel otel turu…

Bunları ve çok daha fazlasını içeren balayı paketimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak, dilerseniz rezervasyon yaptırmak için, ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.