Kariyer

Yetenek Aranıyor

Yetenek Aranıyor
Kariyer
Otelcilik tıpkı bir tiyatro sahnesidir... Ancak ekip olarak başarılıysanız alkışları toplayabilirsiniz!

Kapılarımızı açtığımız her arkadaşımız döndürmekte olduğumuz çarkın bir dişlisidir bizim için. Ve inanırız ki biz bu dişi güçlendirdikçe çarkımız da güçlenecek. İşte bunun içindir otelimizin temeli kurulmadan açtığımız okulumuz Academy Q!

İşte bu noktadan yola çıkarak Ela Quality Resort Belek olarak % 100 misafir memnuniyeti odaklı hizmet için farkımızı yaratan değerlerimizi özümsemiş, Ela’lı olma ayrıcalığını gururla taşıyacak Ela Quality Resort Belek Ekibini oluşturmak tek hedefimiz.

Kariyer

Başvur

Bizimle Çalışın

Ela Quality Resort Belek olarak kurumsal kültür ve değerlerimize uyarak aynı yolda yürüyebileceğimiz ekip arkadaşlarımıza açıyoruz kapılarımızı. Ekip arkadaşlarımızın kişisel gelişimi ve kariyerlerinde yükselmeleri bizim için çok önemli. Bu çerçevede, açık yönetici pozisyonlarımız için öncelikli olarak ekip arkadaşlarımızı değerlendiriyoruz ve terfilerini sağlıyoruz. Başarı basamaklarını Ela değerlerini özümsemiş olan arkadaşlarımızla çıkıyoruz.

Stajyerlik

Henüz eğitim hayatlarına devam eden genç arkadaşlarımıza klasik staj anlayışının ötesinde staj olanakları sunuyoruz. Neden klasik staj anlayışının ötesinde diyoruz? Çünkü Ela Quality Resort Belek olarak, stajyer dahi olsa kapılarımızı açtığımız her arkadaşımızı ekibimizin bir parçası olarak görüyoruz, stajyerlerimizin bizim gelecekteki iş arkadaşlarımız olacağına inanıyoruz.