Haberler & Basın

Ela'dan Güncel Haberler

Ela'dan Güncel Haberler
Haberler & Basın
Haberler
Her zaman sevgiyle.
Tüm Annelerimizin Anneler Gününü Kutlarız.
Ela Minik Yıldızlarını arıyor yarışması sonuçlandı.
Ela Minik Yıldızlarını arıyor yarışması sonuçlandı. Yarışma birincimiz minik Ela otelimize geldi ve güzel zamanlar geçirmeye devam ediyor.
ELA QUALITY "EN İYİ YENİ OTEL"
ANTALYA- Antalya"nın Serik ilçesi Belek beldesinde geçen yıl açılan Ela Quality Resort Hotel Alman Bild Gazetesi`nce Antalya"nın "En iyi yeni oteli" seçildi. Ela Quality Resort Hotel"den konuya ilişkin olarak yayınlanan yazılı açıklamada, Avrupa"nın en yüksek tirajlı gazetesi olan Alman Bild"in Alanya ile Kemer arasında kalan Antalya sahillerindeki en iyi 10 yeni oteli seçtiği bildirildi.
23 MAYIS YAZA MERHABA PARTİSİ- YAZA, ELA QUALITY RESORT’TA “MERHABA” DENİR!
2007 Mayıs ayında büyük bir törenle Türkiye Turizmi’ne yeni bir soluk veren otelimiz, başarıyla geçirdiği 2. yaz sezonunun ardından 3. sezona girmenin mutluluğunu 23 – 24 Mayıs’ta düzenlediği Geleneksel Yaza Merhaba Partisi’nde kutladı. “Turizmde başarı için insana yatırım"ın vazgeçilmez tek unsur olduğu inancıyla her sezon, açılışımızdan önce kurduğumuz Academy Q adlı okulda personelimize verdiğimiz eğitimleri geride bıraktığımız günlerde bir sezona daha güçlü ve başarılı bir ekiple girmenin haklı gururunu siz değerli konuklarımızla paylaştık.
Coral Travel 'Starway Worlds Best Hotels' Ödülü
Coral Travel 'Starway Worlds Best Hotels' ödülleri sahiplerini buldu. Ela Quality Resort Hotel, dünyanın en iyi 100 oteli arasında yerini aldı. Tüm misafirlerimize vermiş oldukları destek için teşekkür ederiz.
KONFORUNUZ İÇİN YÜZME HAVUZUNU ISITTIK.
Konforunuz için #Olimpikyüzme havuzunu Yeşil enerji ile ısıtıyoruz.
Ela Minik Yıldızlarını arıyor!
Siz de Ela Quality Resort Belek’teki tatiliniz sırasında çocuklarınızın en güzel fotoğrafını çekin. Instagram’da ya da Facebook’da @ElaResort’ü etiketleyip,#ElaLittleStars ve #ElaResort hashtagleri ile paylaşın, muhteşem ödüllerden birini kazanma şansını yakalayın. 
G20 Türkiye Antalya Zirvesi
G20 Türkiye Antalya Zirvesi kapsamında Kanada, İngiltere ve İtalya devlet başkanlarını otelimizde ağırlamaktan gurur duyuyoruz.
G20 Türkiye Antalya Zirvesi - Matteo Renzi
G20 Türkiye Antalya Zirvesi kapsamında İtalya Başbakanı Matteo Renzi’yi otelimizde ağırlamaktan gurur duyuyoruz.
G20 Türkiye Antalya Zirvesi - Justin Trudeau
G20 Türkiye Antalya Zirvesi kapsamında Kanada Başbakanı Justin Trudeau’yu otelimizde ağırlamaktan gurur duyuyoruz.
Haberler & Basın
Basın
Akşam 5
2016
Akşam 6
2016
Habertürk 3
2016
Habertürk 4
2016
Akşam 3
2015
Akşam 4
2015
Akşam 2
2015
Anayurt 2
2015
Anayurt
2015
Bugün
2015